ERİKOĞLU UPSOLAR GÜNEŞ PANELLERİNİ KULLANACAK

Upsolar Türkiye, kısa bir süre önce tecrübeli EPC firması Erikoğlu SunSystem ile 2.84 MWp büyüklüğünde bir sözleşme imzaladı. Bu yaz, Denizli ve Afyon’da üç ayrı proje kapsamında 3458 adet Upsolar UP-M250P ve 7.592 adet Upsolar UP-M260P modülü kurulacak.

Erikoğlu SunSystem gibi Upsolar da müşteri memnuniyeti konusunda çok büyük bir şöhrete sahip diyen Erikoğlu SunSystem Yönetim Kurulu üyesi Nuri Erikoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu şirket, malzeme listesinin şeffaflığından, kalite kontrolüne verdiği yüksek öneme kadar, müşterilerimizin bugün beklediği güçlü performansı sağlamak için açık bir şekilde doğru seçim. Bu işbirliğinden ve gelecekteki muhtemel işbirliklerimizden sorunsuz bir kurulum ve çok iyi sonuçlar elde etmeyi umuyoruz.”

Upsolar Türkiye Satış Müdürü Esra Canpolat ise şunları vurguladı: “Türkiye’deki hızlı büyümemiz Upsolar’ın dinamik üretim ortakları ağından destek alarak, umut vaat eden yeni bölgelere girme yönündeki akıllıca yaklaşımına bağlanabilir. Bugüne kadar Türkiye pazarında yüksek kaliteye sahip modüllerimizden 32.2 MW güçten fazla sattık ve başlangıç hedeflerimizin ötesine geçtik. Bu yaz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha hızlı karşılamak ve gelecek vaat eden güneş enerjisi pazarındaki mevcudiyetimizi güçlendirmek için yerel stoğumuzu arttırıyoruz.”

Tissot Hermes