ERİKOĞLU SUNSYSTEM İKİ YENİ TRANSFER YAPTI

Türkiye’nin ilk lisanssız ve ilk lisanslı takip sistemli güneş enerji santralini kuran Erikoğlu SunSystem, enerji yatırımları yönetimine İhsan Hayri Aytaç ile devam edecek.

Mayıs 2019 itibarıyla Erikoğlu SunSystem’de Enerji Yatırımları Müdürü olarak çalışmaya başlayan Aytaç; üretim, enerji, teknik hizmetler, bakım, tesis kurulumu ve proje yöneticiliği alanlarında 25 yılı aşan deneyime sahiptir.

1992 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimi alan Hayri Aytaç; 2011 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nde Elektrik-Elektronik alanındaki yüksek lisansını da tamamlamıştır.

İleri düzeyde İngilizce bilen, evli ve 2 çocuk sahibi Sayın Hayri Aytaç’a görevinde başarılar diliyoruz.

Erikoğlu SunSystem’i Marmara Bölgesi’nde Emre Kahraman temsil edecek.

Erikoğlu Yatırım Holding bünyesinde bulunan Erikoğlu SunSystem’in Marmara Bölgesi Müdürlüğü’ne Emre Kahraman getirildi. Erikoğlu SunSystem’in 4 yılı aşkın süredir kariyerine güneş enerjisi sektöründe devam eden Kahraman, Erikoğlu SunSystem’in Marmara Bölgesi’ndeki faaliyetlerinden sorumlu olacak.

1987 doğumlu Kahraman, Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini 2011’de tamamladı.

Lojistik, matbaacılık, otomotiv ve gıda sektörlerinin ardından, 4 yılı güneş enerjisi sektöründe olmak üzere toplamda 8 yılı aşan pazarlama ve satış deneyimine sahip olan Kahraman, ileri düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Almanca biliyor.

Tissot Hermes