Yönetim Kurulu

Ahmet Nuri Erikoğlu - Yönetim Kurulu Üyesi

1980 Denizli doğumlu olan Ahmet Nuri Erikoğlu, 1997 yılında Denizli Lisesinden mezun oldu.

Aralık 2003’te ABD’nin Northeastern Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olup Minor programını İşletme dalında aynı üniversitede tamamladı.

A.Nuri Erikoğlu 2004 yılında Er-Bakır iştiraki olan C.N. Wire Corporation (ABD)’de Operation Manager olarak göreve başladı. Mayıs 2007’ye kadar devam eden bu görevinden sonra Er-Bakır ticaret departmanında göreve getirildi. 2008 yılında Er-Bakır A.Ş. İhracat Müdür Yardımcılığı görevine getirilen A. Nuri Erikoğlu 2011 yılı Mart ayına kadar bu görevi sürdürdü.

2011 yılında Erikoğlu SunSystem şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirildi.

A. Nuri Erikoğlu, Denizli Genç İş Adamlar Derneği ve Denizli Sanayici ve İş Adamları Derneklerine üyedir.

Evli olan A. Nuri Erikoğlu, 2 çocuk babasıdır.

Erman Erikoğlu - Yönetim Kurulu Üyesi

Zümrüt ve Hüseyin Erikoğlu’nun ilk çocukları olarak 1978 yılında Denizli’de doğdu. İlköğretim ve liseyi Denizli’de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimi Amerika’da Bentley Üniversitesinde tamamladı. Sanayici bir ailenin oğlu olarak iş hayatına 2002 yılında Amerika’da, C.N. Wire Corporation’da başladı. 2007 yılında Türkiye’ye dönerek Erikoğlu Emaye Bakır Tel AŞ’de Genel Müdür Yardımcısı olarak iş hayatına devam etti.

Erman Erikoğlu, Rotary Derneği, Denizli Kültür ve Eğitim Vakfı, Denizli Genç İş Adamları Derneği ve Denizli Sanayici ve İş Adamları Derneklerine üyedir.

Erikoğlu Yatırım Holding ve Özel Göz Akademi Hastanesi' nde görev yapmaya devam eden Erman Erikoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Onur Erikoğlu - Yönetim Kurulu Üyesi

1987 yılında Denizli’de doğan Onur Erikoğlu, 2005 yılında İzmir Özel Türk Koleji'nden mezun oldu. 

2012 yılında Norhteastern Üniveriste'sinin Endüstri Mühendisliği Bölümü'nü İşletme Minoru ile bitirdi. Okumaya devam ederken dünyanın en büyük sanal elektrik santrali sahibi Enernoc’ta Data Kalitesi Mühendisliği yaptı ve Nordson EFD üretim tesisinde Endüstri Mühendisliği yaptı. Okulunda Türkiye'yi tanıtma amacıyla kurulmuş olan NUTSA’nın yönetiminde görev aldı. 

Onur Erikoğlu 2012 yılında Erbakır’ın Amerika satış ofisi CN Wire Corporation’da Kaliforniya Satış Yetkilisi olarak iş hayatına atıldı ve aynı yıl ortağı Çağlar Erikoğlu ve abilerinin de desteği ile Parqt mobil telefon uygulamasını Amerika pazarına sundu. 2014 yılında CN Wire Corporation’ın Teksas bölgesine yaptığı fabrika yatırımında satış takımını kurmak görevini üstlendi. 

2015 yılında Erikoğlu Yatırım Holdingin Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev almış olup hâlâ bu pozisyonda çalışmaya devam etmektedir.